Zakończenia roku szkolnego klas maturalnych

26 kwietnia 2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych w Zespole Szkół imienia Bohaterów Narwiku. To wyjątkowe wydarzenie było czasem refleksji nad minionym czasem nauki oraz radości z osiągniętych sukcesów. Podczas zakończenia roku szkolnego dyrektor szkoły, Pan Ryszard Szczepański, wręczył listy gratulacyjne dla najlepszych uczniów, którzy wyróżnili się swoim zaangażowaniem, wysokimi osiągnięciami naukowymi oraz pozytywnym wpływem na życie szkolne.

Dla wszystkich absolwentów to moment pełen wzruszeń i nadziei na przyszłość. Świadomość osiągnięć oraz nowych wyzwań stojących przed nimi daje im siłę i pewność, że są gotowi na kolejny etap życia. Uczniowie z sekcji artystycznej również przygotowali występy muzyczne, aby pożegnać swoich starszych kolegów.

Życzymy naszym absolwentom samych sukcesów w dalszej drodze życiowej oraz spełnienia marzeń zawodowych i osobistych.

[Zespół Szkół imienia Bohaterów Narwiku]