Biblioteka zmierza ku nowoczesności: Proces modernizacji z silnym wsparciem społeczności szkolnej

W ostatnich tygodniach biblioteka szkolna rozpoczęła małymi krokami spektakularną transformację, zdobywając nowe regały zamiast starych, rozpadających się mebli. To wszystko stało się możliwe dzięki determinacji i zaangażowaniu Pani Anny Karpińskiej i Pani Katarzyny Kwiatkowskiej, których wysiłki wspierali zaangażowani uczniowie.

Decyzja o wymianie regałów na nowe była krokiem w kierunku nowoczesności i lepszych warunków dla uczniów. Pani Anna i  Pani Katarzyna, zainspirowane potrzebą zmiany, podjęły się tego ambitnego zadania. Ich determinacja i energiczne działania zmotywowały również uczniów do zaangażowania się w projekt!

Pierwszy rząd nowych regałów nie tylko pomieści więcej książek, ale również umożliwi lepszą organizację zbiorów, co ułatwi dostęp do potrzebnych materiałów. Jest to niezwykle istotne dla społeczności szkolnej, która coraz bardziej docenia znaczenie czytania i nauki. Biblioteka szkolna w planach ma wiele innych działań:

• Zbiórkę elektroodpadów, z której zebrane środki pieniężne, będą przekazywane na cele unowocześniania infrastruktury dla uczniów.
  • Dalsza wymiana starych rozpadających się regałów na nowe.

• Tworzenie coraz to nowej infrastruktury przyjemnej i dostępnej dla uczniów.