Noc w Szkole – Niezapomniane Wydarzenie

W dniu 13 czerwca 2024 roku o godzinie 19:00 rozpoczęło się wyjątkowe wydarzenie – „Noc w Szkole”. Impreza trwała do godziny 6:00 rano dnia następnego i była skierowana do uczniów, którzy aktywnie angażują się w życie szkoły oraz brali udział w „Pikniku Lotniczym”.

Podczas „Nocy w Szkole” uczestnicy mieli okazję skorzystać z różnorodnych atrakcji. Do ich dyspozycji były dwa symulatory lotu, które dostarczyły niezapomnianych wrażeń, umożliwiając uczniom wcielenie się w rolę pilotów. Miłośnicy sportu mogli spróbować swoich sił w grze w ping-ponga, natomiast fani rozrywki intelektualnej mieli możliwość uczestnictwa w grach planszowych oraz komputerowych.

Jednym z najważniejszych punktów programu był pokaz filmów przygotowanych przez uczniów klas trzecich. Kreatywne produkcje naszych młodych filmowców spotkały się z ogromnym entuzjazmem i uznaniem ze strony publiczności.

„Noc w Szkole” była nie tylko okazją do zabawy, ale również wspaniałą sposobnością do integracji i wspólnego spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze. Wszyscy uczestnicy z pewnością będą długo wspominać to wyjątkowe wydarzenie.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom za ich udział i entuzjazm, a także nauczycielom i organizatorom za wsparcie i pomoc w realizacji tego niezapomnianego wieczoru.

[Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku]