Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku

Konkurs „Rozrywki matematyczne 2024”

Uczniowie Jakub Zaręba i Józef Mazurczak z klasy 3TA stanowili dumne oblicze naszej szkoły podczas konkursu „Rozrywki Matematyczne”. Ich zaangażowanie i determinacja przyniosły im zasłużone drugie miejsce w tej prestiżowej rywalizacji.

Wydarzenie zgromadziło aż 70 zespołów, złożonych głównie z dwóch uczniów, reprezentujących 21 szkół z województwa mazowieckiego.

Od samego początku Jakub i Józef prezentowali wysoki poziom matematycznych umiejętności oraz niezłomną wolę zwycięstwa. Ich współpraca w zespole była znakomita, a elastyczność w rozwiązywaniu trudności imponująca.

Ogłoszenie ich sukcesu podczas gali finałowej, która odbyła się 15 marca, wzbudziło ogromne uznanie wśród społeczności szkolnej. To właśnie dzięki Jakubowi i Józefowi nasza szkoła zyskała uznanie i szacunek.

Ich osiągnięcie jest inspiracją dla innych uczniów, dowodem na to, że ciężka praca i zaangażowanie przynoszą wymierne efekty. Jakub i Józef zasługują na najwyższe słowa uznania i gratulacji za reprezentowanie naszej szkoły na tak wysokim poziomie.

Skip to content