Wigilia w Zespole Szkół Imienia Bohaterów Narwiku

W naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość – szkolna Wigilia, która zgromadziła uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły. W atmosferze radosnego oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, wszyscy uczestnicy mogli wspólnie celebrować ten wyjątkowy czas.

Podczas uroczystości Pan Dyrektor Ryszard Szczepański wygłosił przemówienie, w którym podziękował wszystkim zaangażowanym w życie szkoły oraz złożył życzenia świąteczne i noworoczne. Nie zabrakło również pokazów artystycznych, które przygotowali nasi utalentowani uczniowie. Zaprezentowali oni swoje umiejętności śpiewania i gry na instrumentach, co dodatkowo wzbogaciło atmosferę spotkania.

Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznej Wigilii oraz za wspólne dzielenie się radością i dobrem. Niech ten czas będzie dla nas wszystkich okazją do wzmacniania więzi i wspólnego celebrowania wartości, które są dla nas najważniejsze.

Zespół Szkół i.m. Bohaterów Narwiku