Dzień Otwarty w Zespole Szkół im. Bohaterów Narwiku

11 kwietnia 2024 roku odbył się dzień otwarty w naszej szkole. Podczas tego wydarzenia gościliśmy przyszłych uczniów oraz ich rodziców, prezentując bogatą ofertę edukacyjną naszej placówki.

Przed rozpoczęciem prezentacji, Dyrektor szkoły Ryszard Szczepański wygłosił przemówienie, w którym przedstawił naszą szkołę, jej wartości oraz unikalne możliwości edukacyjne, jakie oferujemy naszym uczniom.

W salach 09, 23 i 09 zostały przedstawione informacje na temat kierunków oferowanych w naszej szkole, w tym: Technik Awionik, Technik Mechanik, Technik Informatyk oraz Liceum Ogólnokształcące. Każdy z tych kierunków zapewnia uczniom solidne przygotowanie zawodowe oraz ogólne  wykształcenie, otwierając szerokie perspektywy rozwoju i przyszłej kariery.

Dodatkowo, w dwóch salach udostępniliśmy symulatory lotów, gdzie kandydaci mogli praktycznie doświadczyć pilotowania wirtualnych statków powietrznych. To niezwykłe doświadczenie pozwalało na lepsze zrozumienie pracy zawodowej związanej z awiacją oraz informatyką.

Mamy nadzieję, że nasz Dzień Otwarty dostarczył Państwu cennych informacji oraz pozwolił lepiej poznać naszą szkołę i jej ofertę edukacyjną. W
razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z sekretariatem szkoły.

Z poważaniem,