Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

W piątek, 21 czerwca 2024 roku, przed budynkiem Zespołu Szkół im. Bohaterów Narwiku odbyła się uroczysta ceremonia zakończenia roku szkolnego 2023/2024.

Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem dyrektora szkoły, pana Ryszarda Szczepańskiego. Dyrektor pogratulował uczniom ich wyników w nauce oraz zaangażowania w życie szkoły. W swoim przemówieniu podkreślił, jak ważne jest nie tylko zdobywanie wiedzy, ale także kształtowanie postaw społecznych i obywatelskich. Wyraził również wdzięczność za ciężką pracę nauczycieli oraz wsparcie rodziców. Pan dyrektor Ryszard Szczepański podziękował także firmom lotniczym, które wspierają naszą szkołę. Ich wkład i zaangażowanie w rozwój edukacji technicznej i zawodowej naszych uczniów są nieocenione. Przemówienia wygłosili również zaproszeni goście.

Podczas ceremonii wręczono nagrody dla uczniów z najwyższymi osiągnięciami w nauce. Uhonorowani zostali również ci uczniowie, którzy szczególnie wykazywali się pracą na rzecz szkoły, angażując się w różnorodne projekty i inicjatywy. Ich wysiłki zostały docenione, a nagrody wręczano w atmosferze radości i dumy.

Zakończenie roku szkolnego było pełne wzruszeń i radości. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za wspólny wysiłek i zaangażowanie w mijającym roku szkolnym. Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych zasłużonego wypoczynku i niezapomnianych przygód.

Z poważaniem,
[Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku]