Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku

Gra miejska

18 października 2022 grupa uczniów z klasy 3Ti (Mikołaj Ponikiewski, Wojciech Burszta i Dawid Kałużny oraz opiekun prof. Miłosław Żyła) wzięła udział w grze miejskie zorganizowanej przez Logitech G i RedBull oraz Ekspedycja Express.

Cały challenge polegał na wykonaniu zadań, za które można było otrzymać pewną kwotę wirtualnej gotówki. Otrzymywana kwota była uzależniona od trudności zadania.

Cała gra prowadzona była poprzez aplikację na telefonie. Wymagana była orientacja w terenie oraz spostrzegawczość. Jak możecie się domyśleć, zadania nie były łatwe. Czasami wymagały współpracy kilku drużyn ( np. napis Logitech utworzony z uczestników). Mimo ulewnego deszczu nasza drużyna  wykazała się hartem ducha i wytrwałością. Dotarliśmy do mety na czas. Niestety nie udało nam się zdobyć nagrody, mimo to zabawa była fantastyczna, a co najważniejsze, nikt się nie rozchorował.

Część z zadań, które mięliśmy do rozwiązania, została umieszczona na poniższych zdjęciach. Macie szansę, aby się sprawdzić. Powodzenia!!!

Skip to content