Uroczyste Sadzenie Drzew i Krzewów

W dniu 8 października 2024 roku w Zespole Szkół im. Bohaterów Narwiku odbyło się uroczyste sadzenie drzew i krzewów. W wydarzeniu wzięli udział Pan Dyrektor Ryszard Szczepański, Pan Jarosław Karcz – Burmistrz Dzielnicy Włochy, Pani Monika Kryk – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Włochy, Pan Dominik Wymysłowski – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Włochy oraz uczniowie naszej szkoły.

Posadzone krzewy będą nie tylko ozdobą dla naszego szkolnego budynku, ale również znacząco przyczynią się do oczyszczania powietrza w naszym otoczeniu. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy wykazali się tak dużym zaangażowaniem w sprawy szkoły, miasta i ekologii.

Warto również zaznaczyć, że nasza szkoła zakończyła w tym roku remont oraz termomodernizację. Dzięki temu budynek nie tylko zyskał na estetyce, ale również stał się bardziej energooszczędny i przyjazny środowisku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia. Wspólne działania na rzecz naszej szkoły i środowiska naturalnego to wspaniały przykład, jak możemy razem dbać o naszą przyszłość.