Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

W poniedziałek, 2 września 2024 roku, przed budynkiem Zespołu Szkół im. Bohaterów Narwiku odbyła się uroczysta ceremonia rozpoczęcia roku szkolnego 2024/2025. Uroczystość została podzielona na dwie części: dla klas III – V o godzinie 9:00 oraz dla klas I – II o godzinie 11:00.

Ceremonia dla klas III – V rozpoczęła się o godzinie 9:00. Uczniowie tych klas z radością wrócili do szkoły po wakacyjnej przerwie, gotowi na nowe wyzwania i przygody edukacyjne. Pan Dyrektor przypomniał uczniom o znaczeniu systematycznej pracy i współpracy w zespole.

O godzinie 11:00 odbyła się uroczystość dla najmłodszych uczniów, klas I – II. Był to wyjątkowy moment szczególnie dla pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły. Pan Dyrektor w swoim wystąpieniu powitał nowych uczniów i ich rodziców, życząc im wielu sukcesów i radości z nauki. Podkreślił także, że szkoła jest miejscem, gdzie nie tylko zdobywa się wiedzę, ale również nawiązuje przyjaźnie i rozwija pasje.

Podczas obu uroczystości dyrektor szkoły zwrócił uwagę na znaczenie wspólnego wysiłku uczniów, nauczycieli i rodziców w osiąganiu celów edukacyjnych. Podkreślił, że każdy rok szkolny to nowe możliwości i wyzwania, które należy podejmować z entuzjazmem i determinacją. Na zakończenie, Pan Dyrektor Ryszard Szczepański podziękował wszystkim za przybycie oraz życzył uczniom powodzenia w nowym roku szkolnym.

[Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku]