Nasza szkoła na XI Nocy w Instytucie Lotnictwa

7 października, po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią, odbyła się XI Noc w Instytucie Lotnictwa.
Impreza przyciągnęła prawie 58 tys. zwiedzających. W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 wystawców: wojskowe bazy lotnicze, firmy lotnicze, kosmiczne i dronowe, fundacje, uczelnie, koła naukowe, aerokluby, muzea, wydawnictwa oraz instytuty badawcze. Wśród wielu atrakcji znalazło się też stoisko naszej szkoły pod kierownictwem p. Tadeusza Błażewicza. Zaprezentowane zostały symulatory: szybowca -„Pirat” i samolotu – „Cessna”. Uczniowie rozdawali ulotki, odpowiadali na pytania, zachęcali przyszłych kandydatów do naszej szkoły. Na spotkanie przybyli też nasi absolwenci, dziś studenci uczelni wyższych, kierunków związanych z lotnictwem.
Swoje stanowiska wystawiły również firmy współpracujące ze szkołą, mi. In. SprintAir i LPR.