Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku

Język angielski

Beata Białek
Tadeusz Błażewicz
Maria Filimon
Kamila Kieres-Witkowska
Natalia Łukasik
Wiesław Maciejowski
Anna Tuzińska
Magdalena Wosik

Język hiszpański

Marta Adamczuk
Natalia Łukasik

Język niemiecki

Kamila Kieres-Witkowska
Grażyna Petroniec
Anna Tuzińska

Język rosyjski

Ewa Gnieniewska

Język polski

Renata Bajer-Markiewicz
Barbara Gurda
Katarzyna Kwiatkowska
Anna Stefańska

Etyka

Rafał Tuziński 

Filozofia

Anna Stefańska 

Religia

ks. Calore Giacomo
ks. Sławomir Starkowski

Wiedza o społeczeństwie

 Rafał Tuziński

Historia i społeczeństwo

Rafał Tuziński
Beata Piekarska

Historia

Rafał Tuziński
Beata Piekarska

Matematyka

 Lucyna Malicka
Wioletta Wuszt
Wiktor Żarnowiecki
Agnieszka Żyła

Geografia

Małgorzata Wawrylak 

Fizyka

Wioletta Gattner
Maria Teresa Stachura

Biologia

Anna Karpińska

Chemia

Beata Białek 

Edukacja dla bezpieczeństwa

Hubert Męczyński 

Informatyka

Beata Rząca
Agnieszka Żyła

Podstawy przedsiębiorczości

Ryszard Szczepański

Wychowanie fizyczne

Mariusz Dołganiuk
Andrzej Dryl
Michał Kostrzewski
Hubert Męczyński
Arnold Mikina
Marek Socha
Przedmioty zawodowe

Aerodynamika i mechanika lotu

Roman Wicha
Grzegorz Sobczak

Konstrukcja statków powietrznych

Kamil Sozoniuk

Technika cyfrowa

Mirosław Siwiński 

Układy automatyki

Natalia Niedzielska

Awionika dla mechaników

Paweł Bednarek 

Pracownia budowy i eksploatacji statków powietrznych

Ryszard Bogdanowicz
Andrzej Brudnicki
Kamil Sozoniuk
Tadeusz Stachera

Wyposażenie elektryczne

Paweł Bednarek
Natalia Niedzielska

Podstawy działalności gospodarczej

Ryszard Szczepański

Podstawy konstrukcji mechanicznych

Krzysztof Podkowski 

Pracownia elektryczna i elektroniczna

Jan Komorowski
Ryszard Rurak

Wyposażenie radiowe

Natalia Niedzielska

Prawo lotnicze

Paweł Zieliński

Przyrządy pokładowe

Paweł Bednarek

Silniki lotnicze

Marek Skórski 

Układy automatyki

Natalia Niedzielska

Płatowiec i instalacje

Ryszard Bogdanowicz
Jacek Kowalczyk
Kamil Sozoniuk 

Czynniki ludzkie

Mikołaj Wlekliński 

Podstawy konstrukcji elektromechanicznych

Marek Skórski

Pracownia technik pomiarowych

Ryszard Rurak
Włodzimierz Danielski

Zajęcia praktyczne

Artur Żbikowski (CKZ)
Mariusz Malka (CKZ)
Artur Żbikowski (CKZ)
Aleksy Owczarek (LOT)
Anna Molska
Sebastian Jasiński
Michał Musur

Pracownia techniczna

Krzysztof Podkowski
Marek Skórski

Język angielski

Beata Białek
Tadeusz Błażewicz

Pracownia mechaniczna

Krzysztof Podkowski
Marek Skórski 

Elektrotechnika i elektronika

Michał Mermer

Systemy operacyjne

Maciej Kołodziej
Karol Kocyk (CKZ)
Paweł Rędaszka (CKZ)

Sieci komputerowe

Maciej Kołodziej

Systemy baz danych

Jerzy Dorobisz
Jacek Śnieciński

Urządzenia techniki komputerowej

Karol Kocyk (CKZ)
Paweł Rędaszka (CKZ)

Elementy programowania

Tomasz Niedziński

Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej

Karol Kocyk (CKZ)
Paweł Rędaszka (CKZ)

Programowanie aplikacji internetowych

Jerzy Dorobisz
Jacek Śnieciński
Tomasz Niedziński

Pracownia aplikacji internetowych

Jerzy Dorobisz
Jacek Śnieciński
Tomasz Niedziński

Strony i aplikacje internetowe

Tomasz Niedziński

Pracownia
baz danych

Jerzy Dorobisz
Jacek Śnieciński

Pracownia systemów operacyjnych i urządzeń komputerowych

Karol Kocyk (CKZ)
Paweł Rędaszka (CKZ)
Maciej Kołodziej
Jerzy Dorobisz

Pracownia lokalnych sieci komputerowych

Maciej Kołodziej 

Statyczne witryny internetowe

Jacek Śnieciński
Tomasz Niedziński

Skip to content